ГоловнаНарізка канавок у бетонних підлогах корівникаААТНарізка канавок

Нарізка канавок

Поверхня підлог повинна забезпечувати правильне зіткнення копит з бетоном.

ААТ
Найшвидше та якісне вирішення проблеми з падінням та ковзанням корів - створення антиковзаючим покриттям за технологією нарізки канавок в бетонній підлозі.
 
Поверхня підлог повинна забезпечувати правильне зіткнення копит з бетоном. Ви легко можете перевірити, наскільки якісно виконані підлоги в корівнику. «Хода» корови вважається правильною та здоровою, якщо її задні копита потрапляють в слід передніх. На гарної поверхні тварини не ковзають, їх кроки ширше та впевненіше. Вони знають, що можуть безпечно рухатися, проявляючи свій «характер». У корівниках з гарної підлогою набагато легше та швидше розпізнається період виявлення статевої охоти у корів. У них споживання їжі та води теж значно краще, т. к. корови більш охоче та частіше ходять до кормового столу та поїлкам.

Ці канавки унеможливлять ковзання копит протягом багатьох років, зберігаючи при цьому високий рівень комфорту. Також цю технологію використовують в Америці та Європі вже з 1987 р. В цьому ж році (1987), вона була створена аграрним університетам у Вісконсині та довела свою ефективність, та доводить досі. Терміни виготовлення до 4 днів за 1000 м2 при тому, що вам не доведеться переганяти всіх корів. Термін служби такого покриття лише обмежений терміном служби підлоги та самого корівника. І ми готові Вам в цьому допомогти!

Компанія «Прогресивні агротехнології» виконує послуги з нарізки канавок машиною Blastrac у бетонній підлозі корівника. На сьогодні це найефективніша техніка у світі зі створення антиковзного покриття у молочному тваринництві. За допомогою промислового пилососа процес нарізування швів робиться безпиловим. Компанія «Прогресивні агротехнології» є лідером по виготовленню антиковзаючим покриттям підлоги в корівнику на території України.

Якісне антиковзаючим покриттям значно полегшує роботу і зменшує період повернення інвестицій.


Завдяки антиковзаючим покриттям:
  • Захищеність та безпека тварин
  • Стане легше відстежувати період полювання
  • Корови припинять падати від підсковзувань
  • Корови стануть більше пити та їсти
 
Переваги такої статі:
  • Нарізка швів обійдеться в 3-4 рази дешевше, ніж гумові килимки.
  • Термін служби нарізки дорівнює терміну служби будівлі. Це покриття не доведеться міняти як гумове раз на 3-5 років. Зробивши нарізку один раз, Ви забудете про проблему з коровами, що рвуться, назавжди. 

Додаткові налаштування

Усі категорії

Нарізка канавок у бетонних підлогах корівника інших виробників