ГоловнаПартнериCOWMANAGER

CowManager

CowManager зробив революцію у світі систем догляду за коровами завдяки революційним інноваціям та винайшов технологію активних вушних бірок. Продукт заснований на багаторічних знаннях, дослідженнях в університетах та на випробувальних фермах, а також на загальному прагненні вдосконалюватися щодня.

CowManager надає найточнішу та оперативну інформацію по трьох областях: фертильність, здоров'я та годування. Ці виміри засновані на температурі вуха, активності, тривалості жування жуйки, часу прийому їжі та відпочинку. Це важлива система професійного управління фермою, що полегшує життя фермерам за рахунок виявлення статевого полювання та раннього виявлення хворих корів. Все це призводить до збільшення показників тільності, більш здорових корів, підвищення продуктивності, зниження смертності, зниження витрат на ветеринарних фахівців та трудовитрат, а також скорочення використання програм синхронізації та антибіотиків.

Тисячі молочників у більш ніж 30 країнах покладаються на просту у встановленні та зручну у використанні систему вушних датчиків CowManager для точного розуміння фертильності, здоров'я та статусу харчування своїх корів.